JJC SGM-185II DSLR/Video Stereo Shotgun Mikrofon
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
JJCSGM185II
Garanti Süresi
24 Ay
Havale
(%2,00 havale indirimi)
1.500,00 TL
Hızlı Gönderi
Aynı Gün Kargo 16:00'a Kadar Olan Siparişlerde Geçerlidir
JJC SGM-185II DSLR/Video Stereo Shotgun Mikrofon İncelemesi
JJC SGM-185II DSLR / Video Mini Shotgun Mikrofon, video kayıtlarında akustik efektleri artırmak üzere tasarlanmıştır, böylece daha iyi bir video üretimi elde edebilirsiniz. SGM-185II'nin modern bir görünümü vardır ve metal malzemeden yapılmıştır. Tek parça 1.5V AA pil ile çalışır. Dahili LED ışık göstergeleri cihazın çalışır modda olduğunu gösterir ve ayrıca dahili LED ışıkları düşük pil düzeylerini gösterir. Ayarlanabilir topuzlu yeni tasarlanmış montaj klipsi, mikrofonun çalışma açısını ayarlamasına ve farklı yönlerde ses yakalamasına olanak tanır. Maksimum 90 cm uzunluğa sahip esnek kablo, kayıt yaparken mikrofonu elinizin altında tutmanıza ve uygulama aralığını genişletmenize olanak tanır. Bu mini shoutgun mikrofonu, kameranıza ve ayrıca 3.5 mm'lik bir mikrofon girişi jakına ve standart hot-shoe bağlantısınıa sahip diğer cihazlara kolaylıkla monte edilebilir. Paket içerisinde dahil, vokal patlamalar ve rüzgar sesini azaltmaya yardımcı olan ve uzun mesafedeki seslerin doğal, net ve doğru yakalamaya yardımcı olan bir köpük rüzgarlık içerir. JJC SGM-185, çeşitli kayıt projeleri için ideal bir araçtır.
Paket İçeriği:
Shoutgun mikrofon
Ayarlanabilir mikrofon bağlantı klipsi
3.5mm - 3.5mm esnek kablo
Köpük rüzgarlık
1.5V AA Pil
Kullanma kılavuzu
Garanti kartı
Teknik Detaylar:
Frekans tepkisi: 30-18000Hz
Hassasiyet: -40dB (1KHz'de 0dB = 1V / Pa)
Yön: Tek yönde
Çıkış Empedansı: 200Ω
S / N Oranı: 76dB (1 Pa'da 1KHz)
Maks. SPL: 120dB (1 KHz'de% 1 T.H.D.)
Güç Gereksinimi: AA pil
Boyut: 22mm x 185mm (0,9 "x 7,3")