JINBEI FB V Montajlı Pil (RL-26V/260WH)
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
513
Garanti Süresi
24 Ay
Piyasa Fiyatı
32460
32.460,00 TL
Aynı Gün Kargo 16:00'a Kadar Olan Siparişlerde Geçerlidir
Voltaj
260WH pilin 26V'luk bir voltajı vardır, bu da onu aynı voltajı kullanan daha büyük lambalar için uygun hale getirir. 14.8V kullanan birçok lamba var, bu pil buna uygun değil.
 V-Mount Pilin Kullanımı
Pil, Jinbei EFD-500 LED  için özel olarak tasarlanmıştır.
 örneğin bu pil ile tam güçte yaklaşık 1 saat çalışabilir.
Ancak bu pil, maksimum gücü 500W'a kadar olan ve V-Mount ile donatılmış diğer cihazlar için de 26V olduğu sürece kullanılabilir.